Вітаємо в команді
🌟 і ще +1 новий гравець в команду in.IT – Владислав Сизик! 🏆⚽️ 👉Владислав починав свій футбольний шлях з футбольної академії “Адреналін”... Читати більше
0
Дякуємо за гру
🤝 Вдячні суперникам за захоплюючу гру та неймовірний випробувальний поєдинок!🙌 Ну дууже імпонує сьогоднішній спортивний дух!👊👏@fcuragan 🤝
in.IT (1-2) Ураган
🔥 Спекотний поєдинок!🔥 Команда in.IT зустрічалася сьогодні з Ураганом у товариському матчі 😎🌟 🌟 Спочатку ми зуміли виграти перший тайм з рахунком... Читати більше
Вітаємо в команді
🔵І ще сьогодні хочемо представити вам нашого нового гравця – Андрія Цімермана! 🤗⚽️ 🙌 Його футбольний шлях був досить насиченим💪Це команди: “Гарай... Читати більше
Тренувальні збори
🌟 Відмінний тренувальний вікенд у нашій команді! 🏆 Скажемо так, такі вихідні були нам просто необхідні!😎🧢🏃♂💦🤸♀Ми не втрачаємо часу та працюємо на... Читати більше
in.IT – Ураган
📢«Екстра Ліга в Коломиї: in.IT 🆚 Ураган – товариська гра!” ⚽️ 👉Вже завтра відбудеться передсезонна зустріч представників Екстра Ліги 🇺🇦👀Побачимось на полі... Читати більше