Наші новини

in.IT

Черкасиобленерго (2-2) in.IT

👀Зіграли у захоплюючому матчі на виїзді з Черкасиобленерго внічию 2-2. Гра була насичена емоціями та хвилюючими моментами з обох боків.
🔹Перший гол у матчі забив гравець Черкасиобленерго, проте in.IT не здалися та продовжували наступати на суперника. В результаті, одразу після пропущеного голу, граючий тренер команди in.IT Андрій Федюк забив гол у ворота суперника, відправивши м’яч в нижній кут воріт⚽️🥅.
🔹Під завершення першого тайму Олег Мурин забив свій перший гол за нашу команду і другий гол в цьому матчі, піднявши настрій своїм товаришам на полі та вболівальникам які слідкували за матчем в онлайн трансляції.

🔹Проте суперник не здався та продовжував наступати, і в другому таймі зумів забити другий гол, вирівнюючи рахунок.
🔹Команди продовжували атакувати на останніх хвилинах гри, проте жодна з них не змогла забити переможний гол.
🔹У підсумку, команда in.IT зіграла дуже сильно та продемонструвала гарну гру, забезпечивши собі цінний бал в гостьовому матчі.
🔝⚽️Найкращими гравцями матчу від in.IT були голкіпер Володимир Кардаш, який зробив декілька неймовірних «сейвів», і звичайно Андрій Федюк та Олег Мурин, які забили голи для своєї команди.